OKNOLAND                      
Andrzej Kępczyński  
07-202 Wyszków
ul. Serocka 25
Wróć do listy

ROLETY WEWNĘTRZNE

ROLETY W KASECIE ALUMINIOWEJ
Rolety UNI II to podstawowy i najbardziej popularny system rolet kasetowych. Jego niekwestionowane zalety to niewielka, estetyczna kaseta oraz lekko i płynnie pracujący samohamujący mechanizm. Szeroka gama kolorów tkanin i oklein imitujących drewno, sprawia, iż roleta doskonale komponuje się z całością okna. Roleta jest przykręcana do listwy przyszybowej, a płaskie i estetyczne prowadnice są przyklejane do listew przyszybowych.

ROLETY WOLNOWISZĄCE
Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych systemów. Cechuje go prostota i funkcjonalność. Rolety te sprawdzają się świetnie tam gdzie jest potrzeba wykorzystania dużej powierzchni materiału. Gruba rura nawojowa oraz solidne uchwyty sprawiają, iż system ten jest wykorzystywany nawet przy bardzo dużych wymiarach. Prostota montażu, niska cena i możliwość zastosowania przy każdego rodzaju oknach, sprawiają, że rolety wolnowiszące cieszą się dużym uznaniem wśród klientów.

ROLETY DZIEŃ/NOC
System Dzień & Noc to wolnowisząca roletka o delikatnych kształtach. Dzięki zastosowaniu tkanin z naszej kolekcji możecie Państwo swobodnie sterować przepływem światła do wnętrza pomieszczenia. Prosty i uniwersalny montaż bezinwazyjny oraz dostępność systemu w kolorze białym lub brązowym sprawiają, że system ten cieszy się ogromną popularnością. Dodatkowym atutem jest możliwość zainstalowania prowadzenia żyłkowego, które przytrzymuje tkaninę kiedy skrzydło jest uchylone.

ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH
System Dekolux to idealny system do okien dachowych. Przystosowany jest do okien większości producentów. Aluminiowa osłona oraz prowadnice występują w kolorach: biały, anoda (srebrny), w okleinie drewnopodobnej (sosnowy) doskonale komponującej się z kolorem ram większości okien dachowych. System pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu
 
  • idealne rozwiązanie do okien dachowych większości producentów
  • różnorodna kolorystyka materiałów
  • osprzęt dostępny w kolorze białym, srebrnym i sosnowym
  • prosty w obsłudze mechanizm sprężynowy.